| DenisaMetal a întrebat:

La cati dintr-o voi va pasioneaza sportul? Si ce sport?

12 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Pe mine, imi place foarte mult handbalul, fotbalul chiar daca sunt farahee heeping-pong, innot si c-am atat.

| DenisaMetal explică:

Eu kaiac-canoe practic happy

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Pe mine.
Mie imi place atletismu fac de 3 ani.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

LA CSS 3 Steaua si la vara la CSS Steaua

| matadoru a răspuns:

Eu iubesc fotbalul, pe care il practic ca sport de performanta de 9 ani dupa fotbal imi mai place tenisul si handbalul

| anusha a răspuns:

Imi place sportul, si ma duc cu drag la orele de ed. fizica. Imi place basketul si sa sar in inaltime.

| aviage a răspuns:

Eu fac voley de 5 ani... e un sport interesant, dar greut, nu cum spune emonika4you. pe masura ce inaintezi devine tot mai greu, nivelul de dificultate creste. kiss u :*

| seryf50 a răspuns:

Mie mi place foarte tare si ma antrenez cu boxul!
tota viata am degind sa ma ocup pentru ca asa ceva ca boxul ma pricalesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voleiul, tenisul.
Orice sport e bine venithee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pasioneaza boxul, un sport iesit din comun pentru o fata dar imi place mult big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu practic innotul de 5 ani. J il iubesc.Mai ales APAlove strucklove struck

| emonika4you a răspuns:

Voley... e misto...si iti faci multi prieteni, si mai ales fete. e simplu :j