| Zurliy a întrebat:

La ce este bun spatiul dintre coapsele picioarelor la femei? Si dupa ce primesc raspuns...de ce prefera barbatii femeile cu aceste "decalaj" intre picioare,spatiu,nu stiu cum sa ii zic, cred ca v-ati dat seama

Răspuns Câştigător
| CodrinaVladiana16 a răspuns:

Popular se numesc"Paranteze".Si crede-ma ca nici o fata nu isi doreste.E un defect nu o calitate. Fundoi?big grin

1 răspuns:
| Nixdorf_Rudolf_1979 a răspuns:

Vai... eu sunt mort dupa asa ceva. Cu cat mai mare spatiul cu atat ma excita mai mult. Sincer!