| LanguageMaster a întrebat:

La ce facultăţi este cel mai greu să cunoşti lumea şi să te împrieteneşti cu cineva?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu are nici o relevanta, oriunde te vei duce iti vei face prieteni.Mai multi sau mai putini. happy

| Bondarel99 a răspuns:

Nu vreau sa clasific, dar in general la facultatile de fite (private in mare parte dar si de stat cum e snspa) unde sunt mai multi studenti cu multi bani si figuri.

| T0T a răspuns:

Numai un idiot ar clasifica caracterul oamenilor în funcție de facultate. În fiecare an vin și pleacă oamenii iar asta nu înseamnă că vin mereu aceleași tipuri de oameni. Dar voi mai gândiți mă?

| peperonies a răspuns:

La alea la care nu te duci.

| ℛąin a răspuns:

Asta nu ține de facultate, ține de oamenii pe care îi întâlnești acolo.