| mishu112 a întrebat:

La ce numar trebuia sa dau telefon sa aflu cat credit am? 9(orange abonament) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

8 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Pentru tine
Cu serviciul Credit, afli oricând care este valoarea creditului tãu, exprimat în euro centi.

cum functioneazã
Formeazã 333 si în câteva secunde vei primi un mesaj scris pe telefonul tãu Orange.

Serviciul este accesibil atât pe teritoriul României, cât si în roaming.

cât costã
Accesul si utilizarea serviciului sunt gratuite.

disponibilitate
Disponibil pentru toate cartelele reîncãrcabile PrePay si pentru abonamentul reîncãrcabil

| Musique a răspuns:

333... asa fac euwinking

| bebetho a răspuns:

| Catafu a răspuns:

333 iti zic sigur

| pufosheniaaa a răspuns:

415 pentru a afla creditul existent

| DixiSiAtat a răspuns:

415 big grin

| DixiSiAtat a răspuns:

Suna la 415

| DixiSiAtat a răspuns: