| Aly_9916 a întrebat:

La ce oara incepe fenome strani stiu ca e vineri dar la ce ora e... si e pe discovery chanel nu?

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sunt doua episoade de la 22:00 la 00:00, si da e pe Discovery big grin
E bine ca mai gasesti oameni care se uita le emisiuni cu fenomene paranormale. devil

Răspuns utilizator avertizat
| HappyUserUnknown a răspuns:

Pe discovery, 22:00 happy

| AbcElly a răspuns:

20:00,Da pe discovery chanel

| anonymus07 a răspuns:

Vineri seara la ora 22:00winking... pe discovery channel happy

| CoolSaku a răspuns:

La 22:30 sau 23:00, nu mai stiu sigur

| Patrik a răspuns:

De la 22:00 big grin... tine 2 ore :-s

| Crissttina a răspuns:

La 22.cred ca da.

| Razvan4414 a răspuns:

La 22.Sunt 2 episoade consecutiv.De la 22-23 si apoi de la 23-24. Funda? Sid a e pe discovery Vineri