| anonim_4396 a întrebat:

La ce profil ar fi bine sa ma duc? avand in vedere ca imi place istoria si algbra fff mult, nu vreau filologie si nici mate-info. ce profil nu contine geometria, fizica si chimia? ce se face la economic plz...

3 răspunsuri:
| sexychick_4075 a răspuns:

Stiinte sociale e cel mai bun si acolo faci istora mai mult, psihologie, putina matematica si ceva romana.

| Blosssom a răspuns:

Cel mai bine este la Stiinte Sociale :Vei face mult istorie si logica/psihologie/economie/filozofie, 3 ore de romana si 2 de matematica pana in clasa a 12 a. Dintr'a 11 a nu mai faci fizica, chimie, biologie happy FUNTITZA

| Lăcră_2190 a răspuns:

Contabilitateeelove struck
eu acolo mergbatting eyelashes
big grin
pup:*