| dragutza a întrebat:

La ce va ganditi acum in momentul de fata? la persoana iubita? sau gresesc...

24 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La ce zi frumoasa e si ca e minunat sa ai dreptul sa vezi toate minunile naturiihappy

| Silvia a răspuns:

Gresesti. Vreau sa imi iasa din inima si din minte, si mereu incerc sa uit de el.
De exemplu, acum ma uitam la Basescu cum abereaza si la unu` de acolo care doarmelaughing[s-o fi plictisit... politica astalaughing] si ma gandeam de ce e atat de chel Basebig grin.

| madalicious a răspuns:

Da la iubitul meu si la ce surpriza o sa aiba cand va afla ca m-am retransferat la aceiasi scoala cu el. Sper sa fie fericitlove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ca e ora 01, 00 si eu sunt tot aici.

| daii a răspuns:

Ma gandesc cum sa fac rost de bani pana maine. si da.ma gandesc si la persoana. iubita.

by daiiwinking

| Pho3nix a răspuns:

Ma gandesc cum sa dau de o persoanathinking

| dragutza explică:

Simpaty18 si eu la fel! numai ca diferenta este ca inca imi frange inima!

| Catalion a răspuns:

In momentul de fata ma gandesc ce sa-ti raspund la intrebare. Sti ce? Deja am raspunsbig grin

| Cryssy a răspuns:

Nu gresesti deloc. Ma gandesc la iubitul meu. Ca intotdeauna.love struck

| bluesky a răspuns:

Nu, nu gresesti...

| deejayra a răspuns:

Nu...eu ma gandeam unde sa ies weekendu asta

| StaRmAgiC a răspuns:

La baiatul care mi-a frant inima...sad

| StaRmAgiC a răspuns:

Dragutza@ am zis la trecut. dar si in prezent face la felsad

~imi pare rau pentru tine. Sper sa gasesti pe cineva care sa te merite si sa te iubeasca si tu la fel:*
Ai grija de tine si sa fii iubita.Baietii acestia nu ne merita sa stii.Pentru ca nu pretuiesc dragostea adevarata.
Dar asta e viata.toate cu bune si rele. O sa vina o zi in care o sa ne amintim de acest lucru si o sa radem. te pup:*

| Aurelia a răspuns:

Mda, ai dreptate... dar incerc sa ma concentrez mai mult la intrebarile de pe TPU.

| dadaaaaa a răspuns:

Eu acum ma gandesc la niste raspunsuri pe TPU tongue

inainte de a intra pe TPU ma gandeam la EL laughing... el fiind pers iubita cu zici tu tongue

| theodoraafi a răspuns:

Nu, nu gresesti. chiar la el ma gandeam:X

| mada. a răspuns:

Mda, nu gresesti...

| Babushka a răspuns:

Da la iubitu meu si la ziua de azi:Xpetrecuta alaturi tot de el

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nu...incercam sa nu ma gandesc la el...pana am citit intrebarea astacryingcryingcryingcryingcrying
eh. oricum m.am obisnuit cu durerea in tacere...
no problem...

| Zodiac a răspuns:

La culoarea verde.:d

| JesterRO a răspuns:

Cred ca tu te gandesti cel mai mult la persoana iubita.
Gresesti, ma gandeam unde domnezoO ma pot angaja mai repede!
Un lucru e clar, incerc sa ma angajez ca sa pot avea o persoana iubita la care sa ma gandesc ulteriorlaughing.

| Me23 Tia a răspuns:

Gresesti.ma gandesc cum va fi seara asta cu prietenele.si cum o sa fie filmul, si ma concentram ce mai zice aici l atv de new moon.persoana iubita o lasam in pace.are si el viata lui si eu pe a mea acum.de fapt nu mai e persoana iubita. e fosta persoana iubitalaughingsfarsitlaughing

| Me23 Tia a răspuns:

Ai observat cate bella pe aici? grav.nu aveti si voi un jacoblaughinglaughingde exemplu o fata parca a citat din twilight new moonlaughing"m.am obisnuit cu durerea in tacere" fara suparare wazgalycy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La actiunea filmului care e la tv big grin