| CrySs_9195 a întrebat:

La ce varsta vi se pare normal sa fi avut deja un/o prieten/a?

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

La cati ani consideri tu

| Aleeeeeeee a răspuns:

Depinde, eu am avut prieten la 13 ani nu e dreveme daca te litiezi doar la sarut, imbratisari si tinut de mana happy.

| JeRo a răspuns:

Avand in vedere ca traim in vremurile in care traim... "o prietena ar fi normal sa ai de pe la varsta de 8-9 ani" laughing
Oricum o prietena (in cazul meu) mie mi s-ar parea normal si logic totodata sa ai cand esti si pregatit de acest lucru... din punctul meu de vedere ar fi undeva in jurul varstei de 14 ani, dar multi isi incep deja viata sexuala la 14 ani sau poate mai repede,laughing)) deci nu stiu daca va tine sau nu cineva cont de ce am spus eu aici si poate voi fi si criticat, dar asta e parerea mea...

| CrissTinutza_5207 a răspuns:

Mie mi se pare normal sa i prieten/a la ce varsta simti ca esti pregtatit/a... insa e bine sa nu se intreaca masurahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 15 16 doar n u o sa ay de la 3 any

| vladvlad_4507 a răspuns:

14 sau 15