| anonim_4396 a întrebat:

La Desen avem tema sa facem un jurnal despre o anumita tema. Sa aiba texte si imagini. Imi dati si mie o idee ce tema ar putea sa aiba jurnalul asta? A si ne-a zis sa fie un fel de carnetel thinking Ma gandeam ca, carnetelul sa il fac din coli A4 taiate in 4. Si capsate. Cate foi sa aiba oare? Am intrebat profesoara dar nu ne-a zis. straight face

1 răspuns:
| Chichiitzza a răspuns:

Pai thinking o tema care iti place tie [natura,anime, animale] sa scrii despre ele, iar tu prima data sa faci desenele si sa scrii si vezi cate coli ai facut si dupa le capsezi...happy