| NoName234 a întrebat:

La facultate iti da teme? Iti trebuie caiete? Si cate ore se fac pe zi la automatica si calculatoare?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teme nu, insa vei avea proiecte de facut care in general sunt prezentate la sf semestrului si valoreaza un anume procent din nota finala sau din nota de laborator.

caiete? hmm in general studentii scriu pe foi, daca vrei sa fii organizat poti sa iti iei si caiet. Daca e vorba de AC majoritatea cursurilor le vai avea in format electronic.

Partea cu orele pe zi ti am explicat la cealalta intrebare.