| anonim_4396 a întrebat:

La inceput am crezut ca nu merita ascultate melodiile vara nu dorm, dead man walking, apa cantata de loredana si iarasi de Smiley cai verzi:d Voua cum vi se par?:X

Răspuns Câştigător
| iMaDreamer a răspuns:

Vara nu dorm- nu o ascult
dead man walking- imi place ritmu
apa- ma face sa rad pe burta de fiecare data, nu inteleg ce treaba are apa cu toata povestea...
cai verzi - imi place si ritmul asta (la lala lala...) desi nu gasesc un sens la tot ce zice; iar expresia "visezi la cai verzi pe pereti" imi aminteste de cand eram mica, pentru ca asa ma "certa" bunica-mea, si deh... e placut

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Toate sunt ok.

Răspuns utilizator avertizat
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

M-am saturat de vara nu dorm in rest, melodile sunt frumoase :p

| Walhalla a răspuns:

Foarte tari; sunt preferatele mele

| reych75heaven a răspuns:

Mie imi plac depinde ce asculti pentru unii sunt super iar pentru altii sun naspa