| ImiDaiFunditza a întrebat:

La lady popular cum poti sa faci puncte?

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Citeşte instrucţiunile.;)
Uite ce scrie, citez: „Scopurile în joc reprezintă sarcinile care trebuie completate pentru ca domnişoara ta să avanseze la nivelul urmator. Reţine că unele dintre scopuri ar trebui să fie finalizate în cursul nivelului la care sunt cerute. Acest lucru înseamnă că, dacă un scop ne spune să facem o anumită acţiune, aceasta ar trebui făcută la nivelul actual, indiferent dacă ai făcut-o înainte.
Poţi vedea scopurile pentru nivelul curent pe care le-au completat şi cele pe care nu le-ai făcut încă, apăsând pe butonul Scopuri din dreaptă.
Există un număr diferit de obiective pentru fiecare nivel.
Scopurile sunt diferite şi necesită diferite acţiuni - vizită la salonul de înfrumuseţare, obţinând la anumit nivel de IQ, să te împrienteneşti/să nu mai fii prieten cu cineva, cumpărarea de haine, câştigare de provocări şi multe altele.
Reţine că îţi poţi dezvolta domnişoara aşa cum preferi tu fără a urma direcţiile scopurilor."
Sursa: http://help.xs-software.com/online/games/ladypopular/9/ro/game.html

| macydacy a răspuns:

Pai daca joci jocuri castigi super multe puncte daca iti schimbi parul sau mergi la salon saau la machiaj...sau daca iti faci operatii...multe feluriwinkingfunda?big grin

| LadyPopular001 a răspuns:

Pe lady popular faci punctele cam greu... Le poti face in acest mod :
Te duci la salonul de frumusete schimbi coafura sau te machezi De la jocuri Te duci la spital iti maresti sani sau schimbi ochi si buzele Si mai poti primi puncte de la Reusite succesc... Funda big grin