| anonim_4396 a întrebat:

La liceul "alexandru ioan cuza" din Barlad cls. a 9a invata dupa-amiaza?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se poate da un telefon la scoala si afli programul exact.

| dizzyizzy a răspuns:

Yes of course, my little horse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, da e mai bine dimineata pentru cei de-a 9 si a 10 si ceide 11-12 dupa amiaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bay ratatule ala cu anonimu fata au baiatu asta a intrebat daca se invata dupa amiaza nu ce e mai bine pentru tine sau parerea ta fraiere asa ca zat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se invata dupa masa si eu tot la alexandru ioan cuza barlad sunt tot clasa a9a la barlad uite id meu vasiliu.george95 poate vrei sa vb pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa e

| cristinika a răspuns:

Cauta programul liceelor pe www.edu.ro cred ca il gasesti acolo

| sergiu_4850 a răspuns:

Depinde de profil...

| floreanicol a răspuns:

Nu stiu cred ca da as vrea sa intreb pe cineva cum pot gasi un prieten ce invata in liceul asta