| M3lania a întrebat:

La liceul Iorga Braila este profil de filologie simpla fara bilingv?

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Sincer depinde câte persoane vor la Iorga, filologie.
Acum câteva săptămâni am primit o foaie în care trebuia să spunem unde vrem să mergem. La Murgoci era filologie bilingv engleză, dar dacă liceul va primi un număr mare de elevi care vor acolo, sigur se vor face 2 clase. La fel e şi la Iorga, şi peste tot.
Dacă acum nu este chiar nu contează, pentru că poate fi.
Părerea mea e că sunt destul de multe persoane care vor la Iorga, deci e posibil.
Succes şi sper să intri unde vrei. Xoxo.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o prietena acolo si din cate stiu eu, NU este.