| anonim_4396 a întrebat:

La mate-info, elevul care este cel mai bun la mate din clasa :
Ce impresie isi face si cam cum se intelege cu colegii?

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Cat am fost eu la mate-info, ala 1 semstru dupa care m-am mutat la stiinte ca ma atragea mai mult chimia...cat am fost eu acolo ala care era cel mai bun era cel mai tare.Cine dadea tema la toti? Cine trimitea lucrarea gata facuta la ambele numere la toata clasa? Cine a fost pus la catedra sa nu mai dea la toti raspunsuri in timpu' lucrarii si a trimis poze? El!laughing
Acu', aici unde sunt nu mai da asa ala, dau altii da' tot nu-i vazut ca un tocilar sau ceva de genu' asta, doar in gluma da' nu-i ca-n filme sau desene...

| frostxtq a răspuns:

Depinde ce fel de om este. Poate sa fie un geniu al matematicii si in acelasi timp sa fie o persoana dinamica, populara care se intelege bine cu toata lumea si stie cand sa se distreze si cand sa faca exercitii si calcule, sau poate sa fie un baiat timid, inchis in el, care a gasit refugiu in aceasta materie si nu e prea socibali. Cel din urma nu prea se va intelege cu colegii.