| slam a întrebat:

La multi ani! pentru cei cu numele de Andrei sau Andreea... happy

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Buna remarca! Si eu le urez la multi ani!batting eyelashes...

| ZoZoHeart a răspuns:

Mersi, mersi mult de tot! (Ma cheama Andreea)! ma bucur ca e cineva interesat si de asta. Mersi8 inca o data muuuult si le urez si eu din partea mea La multi ani tuturor celor cu acest nume! Pup! :**

| Mandy a răspuns:

A zis ca-ti multumeste bunica verisoarei mele [pe ea o cheama andreea]
cool baba, nu? laughing

| Andreea_5313 a răspuns:

Multumesc! Pupici:*

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Multumesc:* Si eu le urez la multi ani tuturor cu numele Andrei, sau Andreealove struck

| Tudor_6050 a răspuns:

Multumesc din suflet.happybig grin.

| manke a răspuns:

Vezi aici semnificatie nume Andrei si caracteristici prenume Andrei: http://www.prenumelepotrivit.ro/andrei-2/

| bombonica_4469 a răspuns:

Mersi

:p