| Unique a întrebat:

La multi ani tuturor cei care se numesc Mihail si Gavril!

Răspuns Câştigător
| Selena54 a răspuns:

Msss :*

La multi ani si din partea celor care isi sarbatoresc onomastica astazi! Sa fiti fericiti si sa aveti parte de tot ce va doriti :*:*:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulțumesc frumos și distracție plăcută tuturor sărbătoriților de astăzi.
Pa, pa.

| luiza a răspuns:

Sa fie sanatosi si fericiti, sa li-se indeplineasca toate dorintele! La multi ani si din partea mea!

| AikkoxD a răspuns:

Mersii happy e ziua mea. si eu urez celorlalti la multi ani!

| Alina0491 a răspuns:

Multumesc. e si ziua mea. Urez si celorlalti multa sanatate, bucurii si fericire.