| Aminona80 a întrebat:

La școala facem chestia aia cu Secret Santa. Eu trebuie sa ii iau cadou unui băiat. Are 14 ani. Cadoul trebuie sa coste aproximativ 30 de lei. Ce aș putea să ii iau?

Răspuns Câştigător
| cosminvizitiu a răspuns:

Daca ti la baiatul ala, sau daca il cunosti de mult timp, poti pune o poza cu voi doi intr o rama, daca nu prea il cunosti si nu ti la el, cumparai lucruri din domeniul lui preferat, din hobbyurile lui.

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

O cana cu un mesaj amuzant, manusi sau fular.

| Xdreaper21 a răspuns:

Filme xxx sau prezervative
Stiu eu
Fiecare cu gusturile lui
Eu am facut chestia asta o singura data ca atunci cand so bagat eu terminam si m-am dus la aia si am intrebat-o ce vrei
A zis si pa la revedere