| IIIx333III a întrebat:

La scoala-lac de unghii.
La evenimente foarte speciale- french manichiure
In weekeen- tonuri tipatoare si diferite modele.

Intrebarea mea este: Ce modele pot sa mai imi fac la unghii? Acum le-am facut albastru metalizat si negru(una asa, una asa).
Tinand cont ca am culorile: roz, mov, albastru, negru
Ce modele imi puteti recomanda?

P. S. am unghiile foarte mici.

1 răspuns:
| LexUTz a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic sincer...
Mie personal imi plac mai mult fetele care au doar lac de unghii si nu se "curcubeaza" sa zicem!
Daca ai ajuns sa le faci pe toate astea si sa nu mai stii ce culori sa folosesti e clar ca ideea mea ( * Albastru metalizat cu mici stelute albe facute cu acul). nu este interesanta pentru tine! happy