| mODIN a întrebat:

La scoala se iau 3 colegi uniti de mine.Pe doi dintre ei ii pot bate si poate deca ar fi o bataie adevarata poate il pot bate.Deci problema mea e ca la o lupta 1v1 nu-mi fac probleme dar mereu e 1v3.Am cativa prieteni dar sunt din alte clase si daca am nevoie pe moment n-am timp sa merg sa-i chem.Ar trebui sa am si pe cineva in clasa dar nu cred ca am putea fi asa uniti. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Stein a răspuns:

Cumpara o rozetawhistling ii rezolvi imediat numai sa le prinzi un pumn.
nu cred ca o sa sara toti pe tine vine cate 1 pe rand
infine e mai usor de spus decat de facut...