| lovecats123 a întrebat:

Luni am banchetul si il vom face in scoala din pacate ...Imi puteti da niste idei pentru decorarea salii e clasa?

Răspuns Câştigător
| Tribunal a răspuns:

Pai...
-trandafiri lucrati manual
-baloane colorate
-panglici
-fete de masa amuzante/elegante
-fluturi din material
Fundita?

2 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Nu v-aţi ocupat din timp de rezervare, aşa-i? Se mai întâmplă - sau nu e asta?

Hm. eu m-aş gândi la nişte baloane din acelea mari şi ovale sau lungueţe. Ştii ce zic?

Cât de mare e sala de clasă? Trebuie să aranjaţi mesele în aşa fel încât să aveţi şi loc de dansat... E o mare bătaie de cap!

Baftă cu asta!

| CLtheMiss a răspuns:

Adu ceva mai multe plante colore. Pune panglici agatate cu pioneze...