| me_4173 a întrebat:

Luni o sa dau testul acela la engleza si imi e fricacrying. Am senzatia ca nu o sa stiu nimic si ca o sa ma fac de ras.Mai ales la oral. O sa fie multe persoane pe care nu o sa le cunosc si poate o sa fie mult mai bune decat minecrying. Eu sunt si timida si abia daca o sa deschid gura:-s. Voi ce ati face?

1 răspuns:
| BiancaStoran a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa iti fie frica,si eu am avut un test la engleza, am avut emotii, dar am luat 10. Fa si tu la fel.happy