| iulianus111 a întrebat:

M-am apucat de fumat de 3 luni am 13 ani de 2 saptamnai care dintre voi mai fumati varsta ce senzati aveti si daca stiti daca ar fi bine sa trag nise hed chat

2 răspunsuri:
| dannyfiba a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi aici timite pe privat mai explicit si o sa iti dau eu un raspuns sau posteaza aici

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Salut.

Eu zic ca nu ar fi bine sa fumezi, mai ales la varsta aceasta. Si sa iei Hed nici nu ma gandesc.
Ai exagerat deja cu fumatul, daca la 13 ani tu fumezi, la 18 ani, oare ce vei face?
Ia si pune mana pe carte, sfatul meu este sa nu fumezi. Fumatul, mai ales la aceasta varsta poate infecta grav plamanii, si nu numai...