| Asdgbxm a întrebat:

M-am apucat de fumat recent si seara cand ajung acasa sau dimineata am niste stari de ameteala, de rau...E normal sa ai stari de fenul? Aceste stari sunt din cauza fumatului?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Dacă te-ai apucat recent și nu fmezi cele mai slabe țigări, da, de acolo se trage.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ele arată cât rău poate să facă fumatul. Apoi te vei obișnui și nu vei mai simți starea de rău, dar fumatul va continua răul zilnic când vei fuma.

| Andreeush a răspuns:

Da, plămânii tăi sunt supărați pe tine din cauza asta.