| alexa123445 a întrebat:

M-am certat acum putin timp cu cea mai buna prietena a mea si ea si-a gasit pe altcineva.De atunci nimeni nu ma mai baga inseama si nici macar prietenele mele mai vechi nu ma mai baga inseama.Ce sa fac? Imi doresc foarte mult o colega care sa ma sustina si sa imi fie aproape

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e, omule! Daca prietena ta a procedat asa inseamna ca nu e persoana de care merita sa-ti mai pese! Stai calm, iti vei gasi alti prieteni treptat...

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Continua sa ramai optimista, lucrurile vor deveni mai bune in timp, cineva are grija de tine.