| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena a mea sa spun sincer nici nu stiu de ce de cateva zile in coace eu nu i-am facut nimic dar ea tot ma respinge ne intelegeam foarte bine pana acum, iar acum nu inteleg...de cateva zile plang intr-una pentru ca tin foarte mult la ea! ajutati-ma, sfatuitima! va rog

3 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Vorbeste cu ea si intreab-o de ce te respinge ca doar ai spus ca e cea mai buna prietena a tawinkingSucces!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Lysm a răspuns:

Pai aici cred ca e problema ta... poate i.ai zis ceva ce a suparat. o sau poate ea nu te considera atat de buna prietena pe cat o consideri tu pe ea.Si crede.ma nu merita sa plangi dupa prieteni(eu una sunt o fire mai neincrezatoare si de aia nu am incredere ca exista prietenie adevarata), insa poti sa o intrebi ce s. a intamplat, iar daca ea iti spune ca pur si simplu nu ii mai face placere compania ta treci peste...ca doar nu ea iti da aerul, sa manaci, sa bei samd. ai timp sa iti faci prieteni, doar ca tb sa stii sa ii alegi happy bafta!