| Andreeutssaaaaaa a întrebat:

M-am certat cu un prieten si vreau sa imi pun la status un status care sa vada ca ma doare ca m-am certat cu el... Funda pentru cel mai rapid raspunss!

5 răspunsuri:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai ceva scurt si la obiect ca 'Regret.sa stii'

| crysty97 a răspuns:

Omg de ce nu ii spui doar ca iti pare rau...
ce omeni sunteti mah straight face straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| MeridianDolce a răspuns:

Depinda iubit? okey =Te iubesc nu am vrut sa spun ce am spus uneori ma umflu in pene pentru ca nu stiutiu sa iubesc iarta-ma! Sper sa te recuperz Sufletul Meu.Te iubesc rup din sufletul meu vreau doar zambetul tau langa mine.In sufletul meu ploua e ud si e urat cu tine-n inmioare mie mult mai bine in gand. Daca e prea lung fale cate o farza adica despartele si daca e un simplu prieten adica amic =Scuze, Nam vrut sa te jignesk e-n sufletul meu FIRESC! til la tine simi pare rau ca ai plecat d sufletul meu ...si mai zic pentu iubit=Ziua-i neagra noapteai urata sa mai traiesc Pnetu ce? Tu esti iubitul meu mereu vei fi eu te voi iubi.Of de ce miai ramas in suflet de ce team pierdut a fost o clipa traita la maxim si acum parkai doar un vis.Nu-s prea poetica dar sper sa va ajute sa va impakati oke. bafte :*

| danamihaela95 a răspuns:

Buna.sper sa iti fie de folos ceva cu ce iti scriu eu mai jos...:
1.Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!
2.Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm…
3.Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…
4. Durerea ce in suflet o port, nu pot s-o mai suport, in lacrimi ma topesc in lacrimi ma trezesc… de ce oare TE IUBESC?
5.Ma dor ochii pentru ca nu te pot vedea, bratele-mi sunt goale pentru. ca nu te pot inbratisa, buzele-mi sunt reci ca nu te pot saruta, inima mi se frange ca nu esti a mea!
6.Indiferenta ta, raneste sufletul altora…
7.Plang de durere… sunt singur si trist si te vreau inapoi… intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc…
8. Fara tine lânga mine, Viata n-are nici un sens; Nu stiu daca este bine, Doar pe tine te iubesc!
9.Inima-mi plange cu suspine, fiindca tu nu esti langa mine.Stiu, departarea este grea, dar te rog nu ma uita!
10.As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!
Eu nu stiu cu ce fel de prieten te-ai certat u dar cele care le-am scris mai sus sunt referitor pentru un iubit.
Sper ca team putut ajuta cu ceva si mult noroc sa va impakati...te pup.

| ангел a răspuns:

N-am curaj sa spun ce simtsigh
Ai putea sa crezi ca mint,
Toamna e in sufletul meu
Esti departe si mi-e greu.sad