| irina222 a întrebat:

M-am decolorat cu apa oxigenata si acum sunt roscata. daca ma spal pe cap culoarea revine la normal [ la brunetul natural ]?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fiindca s-a produs decolorarea. Incet-incet, se va inchide culoarea, dar dureaza mai multe luni bune.

| JustMusic a răspuns:

Nu, revine foarte geru dar poti sati inchizi culoare parului cu frunze de nuc puse in apa la incalzit te clatesti cu apa si culoare parului se inchide

| hotu a răspuns:

Incearcca cu decobez, eu il folosesc pentru suvite bkonde, dar daca il lasi mai putin timp pe par, acesta va deveni roscat(iti spun din propria experienta, prima data nu am asteptat suficient timp pentru casuvitele sa devina blonde, si au ramas roscate)