| nutza12 a întrebat:

M-am despartit de prietenu meu finca m-a inselat si incerc sa-i despart procedez corect?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Te-ai despărțit de prietenul tău, iar acum nu mai ai nici o treabă cu el. De ce încerci să-i strici noua relație?
S-a terminat toată povestea, uită şi iartă!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu. Lasă-i în pace, ştiu că doare, dar despărţindu-i dai dovadă de imaturitate şi devii chiar penibilă mai ales pentru el, deci nu ar mai exista nicio cale de împăcare.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu procedezi corect!
El nu te iubeste deoarece te-a inselat si a trecut peste, iar acum are o relatie cu altcineva.

| IngerCazator a răspuns:

Eu zic sai lasi in pace, si sa nul mai bagi in seama...
La un moment dat o sa inteaga ca a facut o greseala, asta numai daca te iubeste, daca nu inseamna ca nu te merita...
Multa bafta, te pupacesk :*

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Nu inteleg daca te-ai despartit de prietenul tau, de ce ai vrea sa ii faci un rau?
Cum zice si Biblia, iartati dusmani.
Traieste in prezent.

| Anca16188 a răspuns:

Nu! Daca el a ales sa te insele pe tine, tu de ce sa fi razbunatoare? Daca el a ales sa fie cu alta e alegerea lui. Gaseste-ti si tu ceva mai bun