| NoAntidote a întrebat:

M`am indragostit ca sa spun asa de stilu` rapp stradal. laughing I don't want to see As vrea si eu niste melodii gen Nane- Pur romanesc. Sau lectii de viata. Mersiii.; x

1 răspuns:
| coolgirl97 a răspuns:

Bun venit amigaa love struck
Eu am intrat in lumea asta de o luna si.love struck
Pot sa iti fac listeee
1.B.u.G mafia - La fel de prost ca tine
-Cat poti uh de taree
-Romania
2.Nane-Proaspat casatoriti
-Prea tarrziu
-Glume[asta e bestiala]
5.B.u.G mafia -Pana cand moartea ne va despartii [asta a fost prima mel rap care am asc ...si pot spune ca m-am indragostit de rap atunci ...sigur o sa iti placawinking]

pentru mai multe mel msj privat n-am chef sa scriu aiurea rolling on the floor
scuze pentru viitoarele greseli oh go on[daca exista]
numai bine love struck