| Loredana40 a întrebat:

M-am operat de apendicita si am rugat-o pe mana sa cheme o colega pe la mine, dar nu vrea nici acum.Ce fac?

Răspuns Câştigător
| addryanboss a răspuns:

Pai poate nu o cheama pentru binele tau pentru ca ea nu ar vrea sa faci efort cu prietena ta tu acum dupa operatie trebuie sa stai in pat o vreme...
Deci ii dau dreptate mamei tale, dar daca vrei numai de cat ai putea sa o iei si tu cu chesti gen:
"-Nicidata nu mai lasat sa aduc pe cineva la mine si nici acum nu ma lasi ca sa ma simt si eu mai bine un pic..." Abureli din astea laughing

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poate nu o agreeaza pe colega respectiva sau considera ca nu este momentul potrivit sa o primeasca acasa. Intreaba mama daca poti sa o primesti pe colega in urmatoarele zile. Sanatate.

| SpookyKid a răspuns:

Sa dormi macar daca tot esti obligata sa stai in pat daca nu o cheama are ea motivele ei, dupa ce o sa te faci bune o sa te simti super fresh daca te odihnesti