| mystery_6812 a întrebat:

M-am sarutat aproape toata seara cu baiat la o petrecere, m-a tinut de mana chiar si atunci cand era treaz, dar brusc nu a mai facut niciun gest.Nu m-a pupat cand am plecat nici macar pe obraz. Ce sa inteleg? Suntem sau nu suntem impreuna? Cum imi pot da seama?

Răspuns Câştigător
| trashcan a răspuns:

Pai. tu il cunosti? Poate a fost as a.pe moment.Adica.sa aiba si el cu cine dansa.sa simta vibratia muzicii, poate ducea lipsa de afectiune.si,a crezut ca esti potrivita pentru asta[daca te-a abordat cand era treaz]. Iar. apoi. poate s-a trezit si, si-a dat seama ca, te-a folosit.si de aia nu a spus nimic.Depinde.Daca il cunosti sau nu.Ati mai avut alte contacte?[vizualebig grin].

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu sunteti impreuna, evident. Nu cred ca exista un barbat care sa vrea sa fie impreuna cu o tipa care se saruta pe la petreceri cu persoane semi-necunoscute. daca erati impreuna, te-ar fi intrebat, apoi v-ati fi cunsocut si dupa mai multe intalniri ati fi ajuns la sarut. Asa, doar v-ati folosit unul de altul pentru placere fizica, fara implicatii si complicatii.

| TabooR a răspuns:

Mai precis a fost doar o aventura, imi pare rausad

| trashcan a răspuns:

Ms pentru fundahappy>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu a fost mort de beat a crezut ca e gagicasa si atunci cand a vazu
t ca nu est gagicasa te-a lasat!