| anonim_4396 a întrebat:

M-am saturat de singuratate! Sunt adolescenta, la liceu si nu prea am prieteni. M-am gandit in ultimul timp sa ma duc la palatul copiilor, la ceva, un cerc. Imi place chimia, dar nu ma pricep asa bine. In primul rand m-am gandit ca vreau sa merg ca sa socializez cu oameni de varsta mea. Recomandati-mi un cerc.

P.S: Sunt din Iasi. Funda pentru cina ma ajuta cu alegerea!

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Şi eu sunt din Iaşi, sunt o fire mai retrasă, nu prea socializez. Dacă doreşti putem să discutăm pe Messenger.
Şi eu m-am gândit să merg la palatul copiilor însă am tot amânat. Momentan m-am înscris în echipa de volei a liceului pentru a-mi mai face noi prieteni.