| bObby123 a întrebat:

M-ar interesa si pe mine un Nokia N8. are cineva si e multumit de el? sunt curios cum e Sistemul de operare Symbian pe care il are. eu pana acum am avut doar android Si inca ceva ma mai incanta la el foarte tare Camera de 12 Mega pixeli. scoate pozele bine?

1 răspuns:
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Pozele le scoate foarte bine insa sistemul Android este mai bun decat Symbian. Tu fa cum doresti, oricum Nokia N8 este un telefon foarte bun. Am umblat eu putin pe el si sistemul de operare este rapid insa nu stiu care este diferenta la Store! Sper ca te-am ajutat! happy