| ge0rgy a întrebat:

Ma ajutati cu niste programe de modificat poze? funda love struck

2 răspunsuri:
| iull_1544 a răspuns:

1.Adobe Photoshop CS3 -este unul dintre cele mai complete programe de modificat poze; daca nu sti lucra in el, exista pe net, in special pe youtube, mii de tutoriale de unde poti invata cum sa lucrezi. Il poti descarca de pe net.
2. PhotoScape - este un program mai simplu cu care poti sa faci colaje de poze, sa le pui pozelor diferite rame. Il poti descarca de pe net.
3. PhotoEditor - este un "copil" al photoshopului in care poti scoate cosurile, poti albii dintii dar nu poti aplica stikare [ spre deosebire de photoscape ] si bineinteles il descarci de pe net.
4. www.picnik.com este un program online, in care se lucreaza extrem de simplu, un program destul de complex [ nu ca photoshopul ]...
... ar mai fi si 5. Picasa - un program interesant dar spre deosebire de celalalte in acesta nu lucrez si nu iti pot da mai multe detalii; din cate am auzit este foarte bun. Sper ca ti-am fost de ajutor. :)

| Stefanjust4fun a răspuns:

Photoshop -Cs3
-Easy
photo Editor
picassa
picknik