| Motanul15 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine sa stiu cum sa ma descurc cu o fata si vreau sa sa fiu si langa fete nu numai langa baieti ajutati-ma si spuneti-mi cum sa procedez antro relatie cum sa ma comport nu stiu cum sa fac dati-mi indicati din orice cum trebuie sa ma comport cu o fata ca am iubita si nu stiu cum sa ma comport vreau sa o inteleg apropo am 14 ani

Răspuns Câştigător
| Mihoc_Marius_1995 a răspuns:

Eu ce pot sa iti spun, e ca important e sa nu faci exces adica sa nu o bati la cap prea mult ca se plictiseste, sau sa te lasi moale in fata ei ca vei fi folosit... dar acum depinde si de cum este ea... cel mai important intro relatie e sa ai incredere i persoana pe care o iubesti si totul va fi bine happy

3 răspunsuri:
| MetalForever a răspuns:

Oooo...daca pui intrebarea asta inseamna ca nu esti om.Fiecare dintre noi stie cand este pregatit pentru o relatie...asa zic eu..deci daca intrebi asa ceva..LA 14 ANI. pisici eu fac 14 in decembrie si am avut 9 prietene..incepand cu anul trecut tot din iarna.da niciodata nu mi-am pus intrebari de genu..deci lasate de prietena aia imaginara si du-te asa prin clasa.da-te mare..cu ceva.da nu exagera..nu gesturi sau vorbe perverse ci pur si simplu castiga incredereasi inima celor din clasa/grupul de prieteni..etc.Deci,recapitulez.Reformulez defapt..Deci:fii amuzant, fiii tu insuti..sincer ca minciuna are picioare scurte..de aici te descurci.

| RuxyzLOL a răspuns:

OK laughing)
Deci te bagi intr-o discutie cu o fata.O intrebi de toate...te imprietenesti cu ea si mai aleas s-o faci sa rada. Unele fete adora cand baietii draguti le fac sa rad

| Ziser a răspuns:

Pai fai pe plac...Fa ce zice ea, fai curte, ajut-o in momente grele... Si nu o face geloasa ca o sa produci o BOMBA NUCLEARA!