| Andrutsa_5073 a întrebat:

Ma cert des cu prietena mea. cum fac sa evit acest lucru? noi... din lucruri minore ne luam la cearta. si tin sa mentionez eu sunt o fire rebela si nebunatica, iar ea in colectiv este o fire retrasa si tacuta.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate aia e poate nu va potriviti deseori prieteniile intre cei mai rebeli si cei timizi daca e sa existe nu as zice ca dureaza prea mult din pacatestraight face oricum incerca sa fiti ambele mai rezonabile si mai ingaduitoare si cred ca va veti putea mentine prieteniahappy bafta:*

| MiaXD a răspuns:

Pai ar fi bine sa nu va mai certati din orice. ganditi-va inainte. daca sunteti prietene bune, nu merita sa distrugeti prietenia din lucruri minore. ganditi-va la momentele petrecute impreuna. happy