| fender92 a întrebat:

Ma doare rau maseaua. de abia maine ma duc la dentist. ce sa fac sa imi treaca? rog seriozitate. fundita si folositor pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Crisu_7532 a răspuns:

Poti sa folosesti Dentocalmin, un medicament lichid cu efect anestezic. il gasesti la orice farmacie. imbibi capatul unui betisor de vata si tamponezi, cu mare-mare grija, gingia maselei care te doare. atentie insa, efectul este foarte rapid si destul de puternic asa ca ai grija sa nu dai pe langa. uite, documenteaza-te aici. http://www.farmaline.ro/index.php?cid=5&pid=4237

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Cumpara niste aulin sau bea un algocalmin, ori spala-te pe dinti uneori trece, sau tine putina vata cu spirt, sau bea cateva gurite de wisky sau rachiu