| anonim_4396 a întrebat:

Ma intreb mereu:Oare baietii plang vreodata cand vine vorba de o fata? Oare plang, isi simt inima sfasiata in bucati, asa cum se intampla cu noi fetele? Isi pierd speranta si sufera cand isi dau seama ca iubesc o fata pe care nu o pot avea?

Oare ei simt aceste lucruri?
Eu sincer nu cred...
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Bonotralalala a răspuns:

Hai sa iti zic ceva despre baieti. Imediat dupa despartire nu prea simt ei vreo schimbare in viata lor, in timp ce fetele plang si sufera enorm. Ei bine, dupa vreo luna - doua ei incep sa realizeze cat de importanta a fost ea pentru el si incepe sa regrete, in timp ce fata aproape a uitat. happy Eu cred ca ei sufera mai mult ca noi; incet dar sigur happy

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da, si ei sufera, dar mai rar. Sufera doar cand intr-adevar tin la acea fata

| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, depinde de zodie, de om.
In dragoste sunt dispus la compromisuri.
Eu sunt loial, fidel.
dar... daca am fost inselat, sau parasit...
fac tot posibilu sa ma razbun, sa imi simta... razbunarea...
fac pe dracu in 4, invat sa rasucesc cutitul in rana unde doare mai mult.
Stiu ca nu e bine, insa asta imi e felu de mic.
P. s is scorpion laughing

| Geo17 a răspuns:

Da, da o fac!

| Flydream a răspuns:

Plang.plang,eu chiar am facut-o insa acum nu as mai plange.Pentru ca nu se merita, noi oferim totul, fetele iau totul si nu ne ofera nimic in schimb, poate doar indiferenta...

| twxx a răspuns:

Intrebare: Noi baietii ce suntem, masini?
Normal ba fetito ca simtim si noi, avem ratiune si constiinta uneori specific UNEORI mai mare ca a voastra, numa ca noi tindem sa nu ni le aratam, dar cand se intampla sa plangem (si aici iti zic din propria experienta) ne dam cu pumnii in cap si capu de pereti.
Mai ales cand vine vorba de gagicile noastre. Si pe noi ne doare!