| FriendsShow a întrebat:

Ma joc gta vice city si nu mai am nicio misiune, adica am una A(cel cu avionul si bomba) pe care nu o pot face si pe langa asta pana acum mai aveam inca 1.acuma nu mai am ..adica este una P (ma duc acolo la P pe harta si imi arata niste arme si atat.iau armele si dau banii degeaba si tot nu se intampla nimic).Stiti misiunea? probabil trebuie sa iau armele sa impusc ceva pe acolo.dar nu imi arata nimic. FUNDA

2 răspunsuri:
| irinel98 a răspuns:

Trebuie sa te duci la avion

| Rotariu_Alina_1982 a răspuns:

Cred ca ai GTA Vice City in romana(acel gta are aproape toate misiunile terminate, e mai mult pentru distractie)P vine de la Phil Cassady si erau misiuni dar tu cred ca ai alt GTA