| nitzza a întrebat:

Ma plac doi baieti...si eu ii plac pe ei, dar nu stiu pe cine sa aleg...primul se numeste Viktor si este foarte sensibil, frumos si iubitor; al doilea este Sergiu este mindru de sine, popular si fermecator; ambii sint distati si cu ambii m-am sarutat! imi place mai mult Viktor dar il doresc mai mult pe Sergiu. pe cine sa aleg? ajutati-ma

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Chiar asa il cheama?thinking Viktorthinking Pare foarte ne-romanescoh go on
Ramai cu cel cu care crezi ca te poti intelege mai binehappy

| LoveMusic a răspuns:

Draga mea, e alegerea ta.Nu îţi putem spune noi ceea ce faci. Dacă te ajutăm noi, poate la sfârşit îţi va părea rău. Aşa că gândeşte-te şi alege tu.

| patriciaxd a răspuns:

Saracuta de tine sad mari probleme existentiale mai ai sad

cate primaveri ai tu? (ma ref la ani )

| dewix a răspuns:

Pai... uite poti sa incerci sa iti petreci o zi, doua cu unul din ei, apoi cu celalalt si vezi cu care te-ai simtit mai bine. si il alegi pe ala.

| Dootzy a răspuns:

Pai,poti sa alegi dupa cum e stilul tau:
1. Daca tu esti mandra de tine,populara,fermecatoare,ar trebui sa il alegi pe Sergiu,dar daca este asa interesat de sine, cred ca daca o sa fii iubita lui, o sa se foloseasca de tine ca sa fie si mai popular.
2. Daca esti ca Victor,(foarte) sensibila,frumoasa, iubitoare, clar ar trebui sa il alegi pe el.Nu pentru ca (daca) esti ca el,dar cu aceste calitati,nu da nimanui niciun motiv sa creada ca o sa te foloseasca sau ca o sa te insele.
Deci,ca sa iti spun mai simplu (mai explicit):
Desigur, Foarte bine, Cu siguranta Victor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasestel pe al treilea

| xxbybyxx a răspuns:

Buna.In primul rand nu noi trebuie sa iti spunem pe cine sa alegi sau nu.Inima ta trebuie sa o faca.Adica noi nu stim cum se comporta sau arata Sergiu.Viktor.sau asa mai mai departe.Alege tu cum crezi ca e mai bine.Suuces!

| vika_7885 a răspuns:

Alegel pe vikttor