| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Ma plictisesc sh as vrea din tot sufletul sa vad o comedie buna cu animale big grin. Ce film imi recomandati? [ repet ::: comedie cu animale ]. Cne spune cele mai multe filme si cele mai bune [ nu neaparat din 2011 ] primeste FUNDA + VOTURI

Răspuns Câştigător
| n3bunatica a răspuns:

Te poti uita la madagascar, ice age, gnomeo&juliet,kung fu panda, rango, happy feet, alvin and the chipmunks. (majoritatea au mai multe serii, sper sa iti placa) vizionare placuta

1 răspuns:
| ღByByღ a răspuns:

Funrryos animals, marmaduke... Fundaa?