| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc. Vreau niste idei spontane, nu ceva de genu citeste carti, Daca se poate si niste eidei de decorarea camerei, exemplu sa lipesc postere sau mai stiu eu, plzzz, ajutayi-ma, dau fundita+vot.

2 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna! poti citi "romanul adolescentului miop"...e foarte fain, doar daca ai peste 13 anihappy

daca vrei sa iti decorezi camera, pune-ti prietenii app sa iti faca ei desene in cariooci, acoarele etc si faci un "panou al prietenie"...pe care sa pictezi si uh, iar pe ceilalti pereti lipeste ce vreihappy

sper ca ti-am fost de ajutor...

fundablushing:X

| AnnaMaria a răspuns:

Poti sa iti colorezi peretii [daca te lasa ai tai bineinteles]. sa faci colaje.
eu spre exemplu ma plictiseam foarte tare si am scris mare pe o foaie MARE "Free Hugs" si am lipit fel de fel de poze, cu mine cu prietenii si am scris diferite chestii.it was funbig grin