| Nusunteu1234 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste esee la romana pentru operele din clasa a 10 a?(Ion,Ultima noapte de dragoste..., enigma otiliei..etc) va rog multtttt

2 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Știu că sunt n eseuri pe internet cu mai toate operele. Dacă nu găsești ceva satisfăcător atunci poți compune tu unul. Chiar daca nu e chiar ok măcar e făcut de tine, muncit, nu copiat.

| Eusiatat23 a răspuns:

Buna! Recomand cărțile de eseuri de la Mariana Badea. Foarte bune! Sper sa îți fie de folos