| dailydaisy07 a întrebat:

Ma puteti ajuta imi place un baiat din anul trecut dar eu nu stiu daca ma place! el se uita la mine in timpul orei, se baga in seama, uneori chiar incearca sa vb cu mine dar eu daca vb cu el imi stric reputatia! e in zodia scorpion si eu sunt taur si e foarte agresiv dar sensibil! eu inainte cand ne-am cunoscut eram prieteni f buni dar apoi sa facut o ruptura! ce ar trebui sa fac imi place mult?!

Răspuns Câştigător
| dulceKmierea a răspuns:

Buna! In primul rand de ce iti strici reputatia daca vb cu el?
Poate ar trebui sa te apropri de el, adica sa redeveniti prieteni buni, iar apoi sa ii spui ca iti place de elhappy. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| madalicious a răspuns:

Draga mea si eu sunt taur si am avut o relatie cu un scorpion. Scorpionii nu sunt agresivi cum spui ci din contra sunt foarte dragastosi, iubitori si romantici daca ajungi sa ii cunosti cum trebuie, si cu ei poti avea o relatie de lunga durata daca nu dai cu batul in balta. Si de ce iti strici reputatia?! E doar un baiat, daca ii adresezi cateva cuvinte nu pierzi nimic, doar ocazia de a-l cunoaste mai bine. Incercati sa vorbiti si incetul cu incetul veti redeveni prietenii aceia de dinainte si apoi ii poti spune adevarul, si anume ca il placi.