| Niiinaa a întrebat:

Ma scuzati am vazut acum 1 saptamana[saptamana trecuta] pe acasa filmul iubire cu chip rebel cine se uita?
Imi spuneti la cat incepepuppy dog eyessi in ce zilepuppy dog eyes funda si voruti multe :*

Răspuns Câştigător
| Anto_9732 a răspuns:

Iubire cu chip rebel se difuzeaza sambata si duminica de la 1:30. Funda?puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/productii-tv/iubire-cu-chip-rebel.html
citeste jos de tot la pagina comentariile de la oameni.
ei zic ca la 07:00 dimineata cand suntem la scoala

| Jony123 a răspuns:

Uita-te la program tv acasa, e mare googalul asta, oare dc nu il intrebati pe el?winking

| OnixXdd a răspuns:

Este sambata si duminica de la orele 13:30