| RamOonica_RamOo_1997 a întrebat:

Ma simt urata.
deci..am 13 ani si multi imi spun ca sunt frumoasa dar eu nu ma simt asa si in plus nici un baiat nu ii place de mine. uitati o poza cu mine.
https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

De ce nu te consideri frumoasă? Ești frumoasă, chiar ești! Ar trebui să te iubești, ești o persoană minunată.
Să nu exagerezi cu machiajul, rămâi naturală. Nu trebuie să te placă vreun băiat ca să știi dacă ești frumoasă sau nu.
Trebuie doar ca tu să te iubești.
Nu te simți urâtă, nu ai de ce.

5 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Păi ești abia în clasa a 7-a a 8-a dacă nu mă înșel.
Și eu am să fiu direct. Adela, indiferent ce crezi să știi că ai dreptate. Apropo Mihai avea dreptate în privința cărților de aceea nu mă voi repeta
Și acum să încerc să mă pun un pic în locul tău... (sper să îmi iasă)
Dacă un băiat nu îți spune că ești frumoasă sau că îi place de tine asta nu înseamnă că așa gândește, poate nu te găsește destul de accesibilă să se dea la tine.NU are destul curaj, poate te respectă și mneah nu se poate da la tine ca la o oarecare etc (asta ca să nu o mai iau pe ocoliș)

| mihai69 a răspuns:

Stai să le vină mintea la cap!
Ești frumoasă, mai rămâne să fii și isteață, așa că pune mâna și citește ceva cărți, să nu-i sperii când o să vorbești cu ei și vor vedea că... nu prea știi ce să spui.

| doreal a răspuns:

Ok, deci am sa fiu foarte sincera cu tine, esti o papusa! Serios, sunt foarte directa si chiar esti foarte frumoasa.

| Caddillac a răspuns:

Tu ori ai pus poza sa ne arati ca esti frumoasa, ori chiar crezi ca esti urata ceea ce este foarte gresit...
Esti frumoasa, punct

| ovidiu2295 a răspuns:

Esti cea mai frumoasa fata.