| Anonimus a întrebat:

Mai conteaza virginitatea pentru baieti? dc?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Depinde de baieti. Daca gasesti fata potrivita e ok, daca nu atunci e nasol. Daca vrei sa fii si tu in trend si sa o faci cat mai repede posibil atunci e nasol. Dar ceea ce nu stiu unii e ca sexualitatea nu e un trend, e ceva care se poarta sau nu. Cred ca si tu observi ca sexualitatea a devenit deja un trend dupa care multi adolescenti si nu numai, nu mai fac exceptie.
PS.Eu le respect pe fetele care nu cedeaza usor la insistentele unor anumiti idioti.

19 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ptr k sunt putine fetele care mai sunt si sunt speciale, .au ceea c altele au pierdut, e cv special, d pastrat, adica trebuie sa fi mandra k ink esti,... el va fi multumit si fericit k vei fi a lui si o sa fie prima data pentru tine,... orice baiat isi doreste sa fie primul din viata ta, ...asta cred eu,.winking

| Leea1234 a răspuns:

Da! din pacate! de ce? pentru ca sunt tarani!(scuze daca deranjez pe cineva)si au fost educati de bunica care si acum crede ca fata trebuie sa fie virgina la nunta! eu cred ca fiecare e liber sa-si piarda virginitatea cand vrea si cu cine vrea, iar daca la al 2-lea partener nu-i convine n-are decat!

auran
| auran a răspuns:

Eeeiii, o intrebare buna pentru baieti
eu cred ca in ziua de astazi putin mai apreciaza virginitatea - pe timpuri era altceva
in general barbatii maturi nu prefera virginele pentru ca le este teama de constrangeri, iar cei tineri prefera totusi sa aiba ceva experienta

| Mo a răspuns:

Cred ca pentru un baiat e foarte important in ziua de azi sa fie virgina fata cu care este ''combinat''! Prietenii mei baieti spun ca pentru ei este o ''onoare'' sa fie cu o fata virgina, mai ales sa fie primul care o mai si dezvirgineaza...Deci conteaza!

| DenissaDeea a răspuns:

Depinde de barbat''baiat''si de orgoliul fiecaruia, pentru unii conteaza virginitatea unei fete, iar pentru unii nu mai conteaza acest lucrul.

| gabimaris a răspuns:

Nu, nici pentru fete, d-apai pentru baieti!

| Lorenada a răspuns:

Pentru unii baieti virginitatea conteaza doar atunci cind vor sa se casatoreasca, deoarece ei nu vor fete deja folosite. Dar pentru ca sa-si potoleasca poftele ei le aleg pe astea.

| bibitza a răspuns:

Eu sunt fata dar iti spun ce imi spun mie prietenii :''preferam o fata care sa isi fi inceput viata sexuala dar sa nu fi fost cu un batalion'' .soo...

| bibitza a răspuns:

Dar mai sunt si unii sa recunoastem care cand aud ca nu mai esti virgina zice direct ca esti...stii u cumwinking dar si alti care rad de fetele virgine.eu am o fata in clasa (a 12 a) despre care baietii stiu ca este virgina si nu este zi in care nu scapa fara ca baietii sa rada de ea sad

| Christine a răspuns:

Eu cred ca da. pentru ca esti privita mai special... adica nu te cred panarama... k te-ai culcat k toti... si mai stiu eu ce. pentru ca daca nu mai esti virgina si ii spui asta prietenului in primul rand el nu o sa te creada k ai facut'o doar k un baiat chiar daca asta e adevarul si in al doilea rand el va inceta sa te priveasca k p o fata speciala... in care poate avea incredere si p care o poate iubi... asa cred eu...winking

| don_alex a răspuns:

Poate in masura in care sa fie primul. Dar pentru tine cat conteaza, acesta este cel mai important lucru. O sticla de nectar deschisa chiar daca pui capacul, tot deschisa a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca intr-un concurs de viteza care ajunge primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu conteaza dar pentru un bait serios conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da conteaza.baietii sau barbatii in general nu suporta comparatii. orice barbat in patul nuntii vrea sa fie primul nu sa se gandeasca daca a fost la fel de bun ca ceilalti.si orice barbat se intreaba, oare cu cati? poate te intreaba si pe tine? si tu? [iubire, sinceritate, respect, bla, bla, bla? doar vorbe? asta nu mai e dragoste. e inselatorie si pacaleala.si barbatii sunt orgoliosi in privinta asta. iar unii foarte prosti, sunt si razbunatori.toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa chinuiesc mai bine sa razbesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt mine conteaza...(ca baiat)...nu as da virginitatea pe nimica pana nu as gasi fata ideala(nu una care sa rada de tine ca mai esti virgin)...si cel mai important nu un SH...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca conteaza pentru ca orice baiat si-ar dori o fata neatinsa sa fie el primul si sa se mandreasca ca a dezvirginat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine unu conteaza deoarece si eu sunt virgin. Am 17 ani si nu mi-am inceput viata sex-uala cum fac multi altii de varsta mea, ba poate chiar si mai tineri ( asta tine de anturaj si mentalitatea fiecaruia ). Multi baieti mi-au spus ca nu e bine sa o faci cu o virgina, deoarece u fiind virgin si el la fel, vor fi dureri mari. De aceea am intrat pe acest site pentru a afla adevarul! M-as bucura enorm daca cineva mi-ar putea da un raspuns la ceea ce am zis mai sus!

| just2doit a răspuns:

Depinde de fiecare baiat/barbat. sunt multi care zic ca nu conteaza, insa sunt convins ca toti si-ar dori sau isi doresc o virgina laughing. depinde f mult de ceea ce vrea pers respectiva de la tine : doar un one night stand, cand chiar nu conteaza daca esti sau nu virgina sau o relatie de lunga durata cand s-ar putea sa conteze.
in zilele noastre insa virginitatea e pe care de disparitie daca nu a disparut deja de mult. nu cred ca se mai pune asa mult accent pe asta. cred ca mai degraba conteaza ce stie fata sa faca in pat, decat daca mai este sau nu virgina big grin. sunt convins ca este apreciata mai bine o fata care te fac "praf" in pat decat una cu care trebuie sa duci discutii lungi pana o convingi sa faca asta big grin. si inca ceva : sunt mai apreciate fetele care nu cedeaza din prima seara, decat cele care se ofera din prima big grin