| Andraanda a întrebat:

Mai este la moda camasa cu carouri? As vrea maine sa ma duc intr-o pereche de blugi cu o camasa cu carouri bagata in pantaloni.big grin

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
De ce n-ar fi? Dacă vrei, atunci îmbracă-te aşa, n-are nimic. Mai poartă lumea carouri şi chiar arată bine.
Succes!

| Wehrmacht a răspuns:

De ce trebuie sa fie la moda daca arata bine pe tine sau te caracterizeaza(cumva, nu stiu cum)?

| greyhound a răspuns:

Pai, in lumea mea, aia in care nu-s vreun fashion addict sau specialist, camasa cu carouri nu se va demoda niciodata.
Dar poate ca marile noastre experte in moda care mai apar pe la tv m-ar contrazice.
Ideea mea ar fi ca sa te imbraci cum iti place si cum te prinde.