| EllaAndreea1655 a întrebat:

Mai exista facultăți in afara de cea din București? Sau o facultate de medicina in cadrul unei facultati

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa nu fie facultati si in alte orașe...
Vezi ca ti cred ca faci o mare confuzi intre facultate si universitate si din cauza asta intrebarea ta nu are niciun sens

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Stai că nu înțeleg. Normal că mai sunt facultăți și în alte orașe, există în toate orașele mari. Nu poate fi o facultate în altă facultate, din câte știu - poate fi doar o facultate din cadrul unei universități.